Archive for luty, 2009

VI Turniej o Gigaczekoladę – wyniki

sobota, luty 28th, 2009
wyniki_VI_czekolada.gif

Cała prawda o VI Turnieju. Czy był sprawiedliwy? Wątpię. Uczestnicy bezwzględnie wykorzystali nieobecność sędziny Natalii. Biedny Hipopotam starał się ogarnąć cały ten chaos i dopisać sobie kilka punktów, ale tym razem się nie udało 🙁

Zdjęcia pokażemy jak tylko Adam, wrzuci je na ftpa.

VI Turniej o Gigaczekoladę

niedziela, luty 22nd, 2009
japanese_archer.jpg

Nadchodzi kolejny turniej imienia Hipopotama Daniela. Można powiedzieć, że to turniej pół jubileuszowy, gdyż już od sześciu miesięcy najlepsi łucznicy z całego świata przybywają na pola Marymontu walczyć o sławę, kobiety i niewiarygodnie kosztowne nagrody. Kto tym razem zdobędzie święty grot Hipopotama? Kto okaże się godnym miana Gigałucznika?

Na wszystkie te, jakże nurtujące pytania, znajdziecie odpowiedz w sobotę 28 lutego o godzinie 10.30 na torach Marymontu (Klub Sportowy Marymont ul.Potocka 2, Warszawa, zobacz mapę).

Pierwotne ustalenia, zakładały strzelanie na duże odległości. Jednak po prośbach kolegów, którzy boją się, że nie trafią w matę i zgubią w śniegu strzałę, życzliwy Hipopotam przenosi długie dystanse na marcowy turniej. Hipopotam rozumie, że niektórzy potrzebują więcej czasu na trenig, na obycie się z łukiem. W końcu nie każdy urodził się ze strzałą w ręku. Hipopotam rozumie.

Aby do turnieju przystąpić należy posiadać:

  1. łuk tradycyjny
  2. strzały (mogą być drewniane, karbonowe, z nokami dowolnymi)
  3. 10 złotych wpisowego

Oto konkurencje:

Pierwsze 8 serii strzelamy do tarczy FITA 20 cm. Strzlamy jedną serię na 15 m, na 20 m, na 25 m i 30 m, a potem odwrotnie po jednej serii idąc od 30 do 15 m.

Kolejne 6 serii strzelamy do tarczy FITA 80 cm. Strzelamy po jednej serii na 30, 40 i 50 metrów i potem odwrotnie po jednej serii zaczynając od 50 m, potem 40 i na końcu 30 metrów.

Nagrody

Oczywiście nagroda główna to wypasiona czekolada renomowanej firmy Lindt, oraz mosiężne groty scytyjskie odlane przez GRUBERA GYULĘ, dla 3 pierwszych miejsc.

Bardzo proszę o potwierdzenie przybycia wysyłając mail na adres kawainka@hipopotamstudio.pl.

Nowe zdjęcia od Adama Radziuna ukazują nowe, bulwersujące i niesmaczne fakty

środa, luty 4th, 2009
V_gigaczekolada_adam_74

Tak oto Adam ujawnił całą prawdę odnośnie wyników ostatniego turnieju. Na powyższym zdjęciu wyraźnie widać jak Grzesiek stara się przekabacić naszą uroczą i piękną, aczkolwiek uległą sędzinę. Prawda zawsze wyjdzie na światło dzienne. Dziękujemy ci Adamie.

Reszta zdjęć Adama tutaj.