Archive for grudzień, 2009

XV Turniej o Gigaczekoladę | wyniki

niedziela, grudzień 20th, 2009
XV_gigaczekolada_2

Dziś odbył się Turniej Wigilijny. Były śledzie, sałatka, żurek, barszcz, ciasto, tort, rożki z jabłkiem, chlebek, masełko i do tego -15°C. Dzielni zawodnicy nie dali się skusić jedzeniem i nie zrazili się zimnem. Wystrzeliliśmy 50 strzał, straciliśmy łącznie 3 palce i 17 paznokci, ale co tam, liczy się duch walki i koleżeńska postawa. Właśnie. Koleżeńska postawa. Grzesiek najwyraźniej nie załapał, że mieliśmy dziś gorzej strzelać, żeby Jurek w swoje urodziny mógł w końcu coś wygrać. No cóż, pozostaje mi tylko życzyć naszemu Subtelnemu Mistrzowi wielu przyszłych sukcesów. Wszystkiego najlepszego Jurku (to naprawdę medyczny cud, że w tym wieku nie tylko możesz chodzi, ale i strzelać).

Tutaj znajdziecie dokładne wyniki.

XV Turniej o Gigaczekoladę | Wielkie Żarcie kontratakuje

niedziela, grudzień 13th, 2009
IV_gigaczekolada_13.jpg

Tak to wyglądało w zeszłym roku. W najbliższą niedzielę przeprowadzimy drugi
w historii Gigaczekolady Turniej Wigilijny. Zamiast wpisowego, każdy przynosi coś pysznego do jedzenia. Ja zapewnię żurek i wyśmienity chleb. Jednorazówki mamy. Adam przywozi stół. Napiszcie co kto przyniesie, żeby nie było dubli.

XV turniej odbędzie się 20 grudnia w niedzielę o godzinie 10:00 na torach Marymontu (Klub Sportowy Marymont ul.Potocka 2, Warszawa, zobacz mapę).

Aby do turnieju przystąpić należy posiadać:

  1. łuk tradycyjny
  2. strzały (mogą być drewniane, karbonowe, z nokami dowolnymi)
  3. coś pysznego do jedzenia

Ponieważ będzie dużo do jedzenia i nie ma co tracić czasu na strzelanie wystrzelimy tylko 50 strzałek znanym i lubianym systemem kostkowym. Tym razem zwiększymy maksymalne odległości, ale za to wszystko będziemy strzelać normalnie (bez strzelania tyłem, klęcząc itd). Będziemy rzucać 2 kostkami i wynik mnożyć przez 5 co nam da odległość z jakiej będziemy strzelać. Dzięki temu dystanse będą się wahać od 10 do 60 metrów. Strzelamy do tarcz o średnicy 80 cm.

Nagrody

Nagroda główna to wypasiona czekolada renomowanej firmy Lindt, oraz mosiężne groty scytyjskie odlane przez GRUBERA GYULĘ, dla 3 pierwszych miejsc.

Bardzo proszę o potwierdzenie przybycia wysyłając mail na adres hipodaniel@gmail.com

Mikołajkowe Grzybowo 2009

niedziela, grudzień 13th, 2009
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Nie możemy co prawda powiedzieć, że Grzybowo spalone, ale Grzesiek dzielnie bronił naszego Honoru zdobywając drugie miejsce. Tutaj znajdziecie dokładne wyniki, a tutaj kilka zdjęć od Agnieszki.

2D – 3D na Siekierkach

niedziela, grudzień 13th, 2009
2009-12-13-10ty-turniej-2D-3D-od-Baski-028

Piotrek Niszczyciel. Takie nadaję Ci imię ja, Hipopotam. Poniżej pełna lista uczestników, a tutaj kilka zdjęć od Baśki, a tutaj od Agnieszki.

Bogusia Ciesielska., Kasia Jastrząb 25 pkt
Aleksander Drabarek 65 pkt
Agnieszka Sampławska 68 pkt
Adam Klarowicz 83 pkt
Arek Wyziński, Maciek Szewczyk 88 pkt
Andrzej Węgrzynowicz 93 pkt
Marek Maj 94 pkt
„Artas” 95 pkt
Darek Psiuk 101 pkt
Jurek Jackowski, Bartek Kolasiński 103 pkt
Piotrek Dołhan 105 pkt
„Grześ” Grzegorz  Bilecki 108 pkt
Adam Radziun 118 pkt
Dorota Czajkowska 119 pkt
Tomek Cejmer 123 pkt
Piotrek Gonet 150 pkt

poza konkursem:
Wojtek Rogulski 138 pkt
Adam Zenio 151 pkt
Krzysiek Burzymowski 170 pkt

Mikołajowy Turniej w Malborku

poniedziałek, grudzień 7th, 2009
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Malbork po raz kolejny prawie spalony. Pierwszy dzień: Bartek drugi, Grzesiek trzeci, Agnieszka siódma i zaprzyjaźniona z Czambulikiem Dot piąta. Drugi dzień: Grzesiek pierwszy, Bartek drugi, Agnieszka trzecia, Dot dziewiąta. Gratulacje dla miszczów!

A na zdjęciu uroczy Grześ w czapeczce z pomponem. Więcej zdjęć od Agnieszki tutaj.