Archive for styczeń, 2010

Mrożona Gigaczekolada

niedziela, styczeń 24th, 2010
XVI_gigaczekolada_12

Strzelanie przy -18°C to prawdziwe wyzwanie. Turniej się odbył. Uczestnicy wystrzelili 25 strzał co umożliwiło wyłonienie zwycięzcy. Na dowód tutaj znajdziecie kilka zdjęć i wyniki.

Siekierek nie będzie

piątek, styczeń 22nd, 2010

Niestety, dostaliśmy wczoraj informację, że turniej 2D-3D na Siekierkach został odwołany. My nie wymiękamy i Gigaczekolada się odbędzie. Nie wiem ile będzie strzelania, ale min 50 strzał wystrzelimy.

Warszawski weekend łuczniczy, czyli Gigaczekolada plus 2D-3D na Siekierkach

środa, styczeń 6th, 2010

Zapraszamy wszystkich łuczników na zimową turniejową kumulację. W sobotę 23 stycznia o godzinie 10:30 na torach Marymontu strzelamy tarczowy Turniej
o Gigaczekoladę. Następnego dnia, na Siekierkach, strzelamy turniej 2D-3D. Nasze zasady są już chyba powszechnie znane, ale i tak je przypominam.

Aby do turnieju przystąpić należy posiadać:

  1. łuk tradycyjny
  2. strzały (mogą być drewniane, karbonowe, z nokami dowolnymi)
  3. 10 złotych wpisowego

Jeśli nie będzie jakiegoś przeraźliwego mrozu, postrzelamy z dużą niewiadomą, czyli nasza słynna losowa konkurencja (po każdym strzale losujemy odległość
i pozycję). Będziemy strzelać do tarcz o średnicy 80 cm z odległości pomiędzy 15
a 60 m (jeśli będzie dużo śniegu, ograniczymy dystans do 40 m). Jeśli pogoda dopisze wystrzelimy 75 strzał (przy mrozie poniżej 10 stopni ograniczymy do 50).

Nagrody to jak zawsze doskonała czekolada firmy Lindt oraz mosiężne groty odlane przez GRUBERA GYULĘ, dla 3 pierwszych miejsc.

Zasady turnieju na Siekierkach przeczytacie na grupie google Warszawskich Pikników Łuczniczych.